37°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 124
    کد: 137792
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۲۰
    در مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی صورت گرفت؛

    تقدیر از دو راننده نمونه ناوگان بار درون شهری

    مشارکت اجتماعی از جمله محورهای اصلی اقدامات پلیس در حوزه فرهنگ ترافیک است، خوشبختانه طی چند سال گذشته آموزش و پرورش و پلیس اقدامات و همکاری های خوبی در این زمینه انجام داده اند که تشکیل همیاران پلیس یکی از این اتفاقات خوب است
    تقدیر از دو راننده نمونه ناوگان بار درون شهری

     سخنگوی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد گفت: در مراسم تجلیل از نمونه های ترافیکی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد از 2 نفر از رانندگان نمونه حوزه حمل و نقل بار تقدیر به عمل آمد.

    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد، سید مهدی کمالی ضمن اعلام این خبر گفت: در این همایش که به همت فرهنگسرای ترافیک برگزار شد، دانش آموزان نیز به عنوان قشری که در ترویج فرهنگ ترافیک نقش موثری در جامعه دارند، شرکت کردند.

    وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مشارکت اجتماعی از جمله محورهای اصلی اقدامات پلیس در حوزه فرهنگ ترافیک است، خوشبختانه طی چند سال گذشته آموزش و پرورش و پلیس اقدامات و همکاری های خوبی در این زمینه انجام داده اند که تشکیل همیاران پلیس یکی از این اتفاقات خوب است.

    سید مهدی کمالی ضمن اشاره به این مسئله که در حقیقت اگر همیاران پلیس راهور بتوانند نقش خود را به خوبی اجرا کنند در کاهش آمار حوادث میتوانیم شاهد اتفاقات مهمی باشیم، تصریح کرد: رانندگان حوزه حمل و نقل بار نیز به عنوان طلایه داران امر ترافیک و حمل و نقل بار  در صورت استفاده صحیح از فرهنگ ترافیک به عنوان الگو برای دانش آموزان می توانند نقش موثری را در این زمینه ایفا کنند تا ضمن رعایت ایمنی، شاهد وقوع حوادث نیز نباشیم.

    سخنگوی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد در پایان تأکید کرد: در این راستا و در پایان مراسم که به مناسبت هفته نیروی انتظامی و در محل تالار شهر برگزار شد از 2 نفر از رانندگان برتر حوزه حمل و نقل بار تقدیر به عمل آمد.

    تعداد بازدید: 124
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پرسشهای متداول
  ارتباط با ما
  ملاقات با مسوولین
  نقشه سایت
  معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران
  مجموع بازدیدها : 2,240,282
  تعداد بازدید امروز : 118
  تعداد بازدید دیروز : 142
  آخرین به روزرسانی : 14:47  1397/04/23
  تلفن :33448356-33448360
  فاکس :33448362
  آدرس :مشهد مقدس، انتهای خیابان فدائیان اسلام، روبه روی ساختمان راه و ترابری، ساختمان غدیر، طبقه همکف، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد