12°C ابری
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 101
    کد: 153358
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
    سخنگوی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد خبر داد؛

    نائب قهرمانی تیم فوتسال رانندگان ناوگان باری در مسابقات جام رمضان

    تیم رانندگان ناوگان باری این سازمان در اولین حضور خود در لیگ مسابقات فوتسال شهر مشهد بعد از برد 11 تیم، بعنوان مقام دوم برگزیده شد که طی مراسمی از اعضای این تیم تقدیر بعمل آمد.
    نائب قهرمانی تیم فوتسال رانندگان ناوگان باری در مسابقات جام رمضان

    سخنگوی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد گفت: تعداد 32 تیم در این دوره از مسابقات فوتسال جام رمضان (شهید چمران) به رقابت پرداختند.

    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد، سید مهدی کمالی بیان کرد: در دنیای امروز ورزش به عنوان یک ضرورت در کلام بسیاری از بزرگان و مسئولین نظام مورد تاکید قرار می‌گیرد و اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست.

    کمالی ابراز کرد: ورزش با تاثیری که بر آرامش روحی می‌گذارد به انسان اجازه بهتر فکر کردن و تصمیم‌گیری را می‌دهد و در نتیجه آن، جامعه به سمت جامعه سالم پیش می‌رود و باعث در امان ماندن جامعه از بسیاری از ناهنجاری‌های گریبانگیر برخی جوامع می‌شود.

    وی ادامه داد: در این راستا ورزش‌های همگانی از جمله فوتسال و سایر ورزش‌های مشابه، زمانی وجه تفریحی را به خود می‌گیرد که در بالا رفتن کیفیت زندگی رانندگان ناوگان باری موثر می باشد.

    وی اظهار داشت: تفریحات ورزشی، علاوه بر ایفای نقش تندرستی و بهداشت روح و جسم، می‌تواند در پیشگیری از انواع آسیب‌های اجتماعی به ویژه اعتیاد نقش جدی و مهم ایفا کند، لذا نظر به اهمیت تفریحات ورزشی در بهبود کیفیت زندگی و آثار مثبت آن بر سلامت جسمی و روحی رانندگان، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری سیاست‌ها و خط ‌مشی‌های فرهنگی، اجتماعی و رفاهی خود را به گونه‌ای تنظیم می‌کند تا شرایطی مهیا سازد تا ناوگان حمل و نقل بار، ورزش را در سبد نیازهای اساسی آنان و خانواده‌هایشان قرار دهد.

    کمالی افزود: تیم رانندگان ناوگان باری این سازمان در اولین حضور خود در لیگ مسابقات فوتسال شهر مشهد بعد از برد 11 تیم، بعنوان مقام دوم برگزیده شد که طی مراسمی از اعضای این تیم تقدیر بعمل آمد.

    تعداد بازدید: 101
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پرسشهای متداول
  ارتباط با ما
  ملاقات با مسوولین
  نقشه سایت
  معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران
  مجموع بازدیدها : 2,280,507
  تعداد بازدید امروز : 596
  تعداد بازدید دیروز : 838
  آخرین به روزرسانی : 14:06  1397/07/23
  تلفن :33448356-33448360
  فاکس :33448362
  آدرس :مشهد مقدس، انتهای خیابان فدائیان اسلام، روبه روی ساختمان راه و ترابری، ساختمان غدیر، طبقه همکف، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد