12°C ابری
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 115
    کد: 153355
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
    با دستور دادستان و مشارکت شهرداری مشهد رقم خورد؛

    شناسایی و توقیف تانکرهای غیر مجاز حامل فاضلاب در مشهد

    بمنظور جلوگیری از آلودگی ناشی از پارک خودورهای حمل فاضلاب در مناطق مسکونی توقفگاهی نیز برای پارک این تانکرها توسط شهرداری مشهد در جاده میامی احداث شده است که ملزم به پارک این خودروها در توقفگاه پس از اتمام کار هستند.
    شناسایی و توقیف تانکرهای غیر مجاز حامل فاضلاب در مشهد

    با پیگیری های سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد درخصوص وضعیت اسفبار تخلیه روزانه 300 تانکر فاضلاب در حریم کشف رود از سال گذشته تاکنون، خوشبختانه حوزه دادستان مشهد به این پرونده ورود پیدا کرد و معاون دادستان در امور پیشگیری از وقوع جرم از تشکیل پرونده «کشف رود» در شورای حفظ حقوق بیت المال خبر داد.

     

    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد: قاضی بخشی محبی به عنوان مدعی العموم قول داد این شورا در کنار بحث رفع تصرفات اراضی حریم رودخانه، نسبت به چگونگی مدیریت فاضلاب جاری در کشف رود نیز ورود پیدا کند.

    به گفته وی در کمیته شناسایی حفظ حقوق بیت المال قرار شده آب منطقه‌ای، شهرداری و بخش خصوصی وارد این عرصه شوند.

    مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد روز گذشته از انجام یک اقدام شایسته با دستور معاون دادستان مشهد خبر داد.

    مختاری با بیان اینکه از فرودین ماه امسال به دستور معاون دادستان با تانکرهای حامل فاضلاب بدون مجوز برخورد می گردد گفت: در پی این دستور این سازمان مجاز به توقیف تانکرهای متخلف شده است.

    به گفته وی با این اتفاق خوب به سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد اجازه داده شده تا در صورت بروز تخلف از سوی تانکرهای حامل فاضلاب دستور توقیف را صادر کند.

    وی با بیان اینکه تخلیه فاضلاب در مکان هایی غیر از تصفیه خانه و ریزش شیرابه های فاضلاب از تانکرهای در حال تردد جزو موارد تخلف بشمار می آیند اظهار داشت: در این مدت نسبت به بروز 150 مورد تخلف اعمال قانون شده است.

    مختاری از شناسایی 300 تانکر حامل فاضلاب در سطح شهر خبر داد و گفت: از این تعداد تاکنون 60 تانکر ساماندهی شده است.

    وی با بیان اینکه تمام تانکرهای حامل فاضلاب باید مجهز به نصب سامانه کنترل به مکان یاب برای ردیابی مسیرهای تردد شوند افزود: بمنظور جلوگیری از آلودگی ناشی از پارک خودورهای حمل فاضلاب در مناطق مسکونی توقفگاهی نیز برای پارک این تانکرها توسط شهرداری مشهد در جاده میامی احداث شده است که ملزم به پارک این خودروها در توقفگاه پس از اتمام کار هستند.

    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد ابراز کرد: گشت های ویژه ای با حضور ماموران نیروی انتظامی کار نظارت بر این ناوگان را بر عهده دارند.

    وی در پایان ضمن اظهار امیدواری نسبت به شناسایی و تجهیز تمام تانکرهای حامل فاضلاب تا پایان سال خاطرنشان کرد: اما چگونگی تخلیه فاضلاب در تصفیه خانه و مسایل مربوط به تفکیک فاضلاب های خانگی، صنعتی و بیمارستانی خارج از وظایف این سازمان است.

     

    تعداد بازدید: 115
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پرسشهای متداول
  ارتباط با ما
  ملاقات با مسوولین
  نقشه سایت
  معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران
  مجموع بازدیدها : 2,280,510
  تعداد بازدید امروز : 599
  تعداد بازدید دیروز : 838
  آخرین به روزرسانی : 14:06  1397/07/23
  تلفن :33448356-33448360
  فاکس :33448362
  آدرس :مشهد مقدس، انتهای خیابان فدائیان اسلام، روبه روی ساختمان راه و ترابری، ساختمان غدیر، طبقه همکف، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد