37°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 104
    کد: 136699
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۰۴
    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد؛

    برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتسال رانندگان ناوگان باری

    سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری سیاست‌ها و خط‌مشی‌های فرهنگی، اجتماعی و رفاهی خود را به گونه‌ای تنظیم می‌کند تا شرایطی مهیا سازد تا ناوگان حمل و نقل بار، ورزش را در سبد نیازهای اساسی آنان و خانواده‌هایشان قرار دهد.
    برگزاری نخستین دوره مسابقات فوتسال رانندگان ناوگان باری

     مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد گفت: تعداد 128 نفر در قالب 16 تیم 8 نفره در نخستین دوره مسابقات فوتسال رانندگان ناوگان باری تحت عنوان جام غدیر به رقابت پرداختند.

    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد، حسین مختاری بیان کرد: در دنیای امروز ورزش به عنوان یک ضرورت در کلام بسیاری از بزرگان و مسئولین نظام مورد تاکید قرار می‌گیرد و اهمیت آن بر کسی پوشیده نیست.

    وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه  " آحاد مردم باید ورزش را جدی بگیرند و آن را برای سلامتی خود یک ضرورت و کار لازم به حساب بیاورند، زیرا جامعه ورزشکار، جامعه‌ای پر تلاش، با نشاط و زنده خواهد بود و جامعه ما امروز به این طراوت و نشاط نیازمند است"، افزود: ورزش نه تنها بر روی سلامت و پویایی جسمی بسیار موثر است بلکه باعث آرامش و تقویت روح نیز می‌شود.

    مختاری ابراز کرد: ورزش با تاثیری که بر آرامش روحی می‌گذارد به انسان اجازه بهتر فکر کردن و تصمیم‌گیری را می‌دهد و در نتیجه آن، جامعه به سمت جامعه سالم پیش می‌رود و باعث در امان ماندن جامعه از بسیاری از ناهنجاری‌های گریبانگیر برخی جوامع می‌شود.

    وی ادامه داد: در جامعه امروزی، ورزش منظم و اصولی یکی از نیازهای اساسی در جوامع بشری محسوب می‌شود که این احساس نیاز تا بدان جا پیش رفته که دولتها در برنامه‌ریزی خرد و کلان خود، ورزش را در اولویتهای پایه‌ای لحاظ می‌کنند و آن را یکی از رموز پیشرفت و سلامت جامعه بشری می‌دانند.

    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد گفت: مفهوم "ورزش" از جمله موضوع‌های فرهنگی و اجتماعی است که در جوامع معاصر به خاطر کارکردهای سودمند آن، مورد پیگیری جدی سیاستگذاران و صاحبنظران قرار دارد که کارکردهای آشکار و نهان ورزش و تفریحات، آنچنان گسترده و عمومیت یافته است که مهندسی فرهنگی و اجتماعی نیز برای آن منطقی نیست.

    مختاری اضافه کرد: در این راستا ورزش‌های همگانی از جمله فوتسال و سایر ورزش‌های مشابه، زمانی وجه تفریحی را به خود می‌گیرد که در بالا رفتن کیفیت زندگی رانندگان ناوگان باری موثر باشد.

    وی اظهار کرد: تفریحات ورزشی، علاوه بر ایفای نقش تندرستی و بهداشت روح و جسم، می‌تواند در پیشگیری از انواع آسیب‌های اجتماعی به ویژه اعتیاد نقش جدی و مهم ایفا کند، لذا نظر به اهمیت تفریحات ورزشی در بهبود کیفیت زندگی و آثار مثبت آن بر سلامت جسمی و روحی رانندگان، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری سیاست‌ها و خط‌مشی‌های فرهنگی، اجتماعی و رفاهی خود را به گونه‌ای تنظیم می‌کند تا شرایطی مهیا سازد تا ناوگان حمل و نقل بار، ورزش را در سبد نیازهای اساسی آنان و خانواده‌هایشان قرار دهد.

    تعداد بازدید: 104
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پرسشهای متداول
  ارتباط با ما
  ملاقات با مسوولین
  نقشه سایت
  معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران
  مجموع بازدیدها : 2,240,288
  تعداد بازدید امروز : 124
  تعداد بازدید دیروز : 142
  آخرین به روزرسانی : 14:47  1397/04/23
  تلفن :33448356-33448360
  فاکس :33448362
  آدرس :مشهد مقدس، انتهای خیابان فدائیان اسلام، روبه روی ساختمان راه و ترابری، ساختمان غدیر، طبقه همکف، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد