37°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 204
    کد: 127237
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد خبر داد؛

    بازنگری نحوه برگزاری دوره های آموزشی رانندگان حمل و نقل بار درون شهری

    تغییر و بهبود مدرس و سرفصل های آموزشی دوره اخلاق حرفه ای در حمل و نقل بار درون شهری و حومه در قالب دو دوره جدید نیازهای انسان جهت ایجاد احساس رضایتمندی که شامل رفتارشناسی و ریشه یابی دلایل نارضایتی از شغل و... و تاثیرات آن بر رفتار افراد و روشهای ایجاد رضایت می باشد و همچنین حرکات اصلاحی جهت برطرف کردن ناهنجاریهای اسکلتی ناشی از نوع کار رانندگان؛ از جمله اقدامات انجام شده می باشد.
    بازنگری نحوه برگزاری دوره های آموزشی رانندگان حمل و نقل بار درون شهری

    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد از بازنگری نحوه برگزاری دوره های آموزشی رانندگان حمل و نقل بار درون شهری خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد، حسین مختاری ضمن بیان این خبر درخصوص اقدامات سازمان در راستای بهبود نحوه برگزاری دوره های آموزشی گفت: تغییر ترکیب برگزاری دوره های آموزشی یکی از اهداف برنامه فوق می باشد.

    وی افزود: تغییر و بهبود مدرس و سرفصل های آموزشی دوره اخلاق حرفه ای در حمل و نقل بار درون شهری و حومه در قالب دو دوره جدید نیازهای انسان جهت ایجاد احساس رضایتمندی که شامل رفتارشناسی و ریشه یابی دلایل نارضایتی از شغل و... و تاثیرات آن بر رفتار افراد و روشهای ایجاد رضایت می باشد و همچنین حرکات اصلاحی جهت برطرف کردن ناهنجاریهای اسکلتی ناشی از نوع کار رانندگان؛ از جمله اقدامات انجام شده می باشد.

    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد تصریح کرد: برنامه ریزی به منظور ارتقای سطح اساتید از طریق آموزش و بروز رسانی تجارب آنها و یا در صورت نیاز، تغییر اساتید و استفاده از اساتید مجرب نیز از دیگر برنامه های مورد نظر می باشد.

    حسین مختاری در ادامه گفت: اخلاق حرفه ای، آشنائی با قوانین و مقررات حمل و نقل بار درون شهری، حفاظت و ایمنی حمل و نقل بار درون شهری، آتش نشانی و امداد و نجات و کمکهای اولیه و آشنایی با مباحث فنی ناوگان حمل بار سرفصل آموزش های اولیه رانندگان می باشد که در مجموع 11 ساعت برگزار می شود.

    وی همچنین ضمن اشاره به دوره مشترک راهنمایی و رانندگی و سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد با عنوان قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و الزامات قانونی رانندگان حمل و نقل بار افزود: اخلاق حرفه ای پیشرفته و بازآموزی قوانین و مقررات حمل و نقل بار درون شهری و خدمات سازمان مدیریت حمل بار بعنوان سرفصل های آموزشی دوره های تمدیدی در نظر گرفته شده است.

    حسین مختاری تصریح کرد: برنامه ریزی به منظور برگزاری دوره های موردی دیگر به منظور بازآموزی رانندگان حمل و نقل بار و تعریف و تصویب مطالعه پژوهشی "بررسی تاثیر آموزش بر رفتار ترافیکی شاغلین حمل و نقل بار و ارائه پیشنهاد در جهت بهبود و اصلاح سرفصل های آموزشی" از دیگر برنامه های آتی سازمان برای آموزش ناوگان حمل و نقل بار درون شهری می باشد .

    مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه شهرداری مشهد در پایان خاطرنشان کرد: برنامه ریزی به منظور تولید محتوا، تهیه و ارائه لوح فشرده و نیز آموزش مجازی و برگزاری آزمون جهت 4 دوره آموزشی قوانین و مقررات راهنمائی و رانندگی در حمل و نقل بار، حفاظت و ایمنی در حمل و نقل بار، آتش نشانی و کمک های اولیه، شهرشناسی و حومه حمل و نقل بار درون شهری و حومه نیز به منظور آموزش شاغلین ناوگان حمل و نقل بار درون شهری با مدارک تحصیلی بالاتر از کاردانی که بصورت حضوری در دوره ها نمی توانند شرکت نمایند نیز صورت گرفته است.

    تعداد بازدید: 204
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
 • پرسشهای متداول
  ارتباط با ما
  ملاقات با مسوولین
  نقشه سایت
  معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد
  شهرداری مشهد
  استانداری خراسان رضوی
  نهاد ریاست جمهوری اسلامی ایران
  مجموع بازدیدها : 2,240,289
  تعداد بازدید امروز : 125
  تعداد بازدید دیروز : 142
  آخرین به روزرسانی : 14:47  1397/04/23
  تلفن :33448356-33448360
  فاکس :33448362
  آدرس :مشهد مقدس، انتهای خیابان فدائیان اسلام، روبه روی ساختمان راه و ترابری، ساختمان غدیر، طبقه همکف، سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری و حومه.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد.
تامین و به روزرسانی محتوای این سایت توسط سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری انجام میگردد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد